Начало За нас Резервация Контакти Блог
София
бул. Васил Левски N 73, етаж 1, ап. 1
тел.: 02/ 951 61 71 /2
моб.: 0885 667400 ; 0888 966 732
skype: travelmania.bg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Начало » ЕКЗОТИЧНИ ПОЧИВКИ » о.Бали, Индонезия » Grand Hyatt Bali 5*
ЕКЗОТИЧНИ ПОЧИВКИ
Grand Hyatt Bali - 5 *
www.bali.grand.hyatt.com


Изисканият хотел е построен в стила на балийските дворци на вода. Хотелът се състои от 4 екзотични селища на площ 40 акра сред пищни градини, водни каскади и изумрудени лагуни.
Един от най добрите хотели на Бали.Огромна и много красива територия, дружеюбен персонал, отлични и скъпи ресторанти, множество басейни и езерца по цялата територия на хотела.


Местоположение:
Намира се на 15 минути от международното летище Ngurah Rai и на 30 минути от центъра на града в курортната зона на Нуса Дуа.

В хотела:
Wantilian Cafe - шведска маса за закуска, традиционна балийска и европейска кухня на вечеря. Omang-Omang Grill - грил-бар на плажа, предлага леки закуски и напитки. Cupak Bistro – европейска кухня Pizza Ria - пицария Telada Naga – ресторант-европейска кухня. Денонощно обслужване, лекар, детски клуб, фризьорски салон, аптека, поща, обмяна на валута, 2 басейна, джакузи, 2 тенис корта, волейболна площадка, бадминтон, тенис на маса, водни видове спорт – шнорхелинг, уиндсърф, водни ски, подводен риболов и дайвинг.

Стаи:
тераса,индивидуален климатик, баня/тоалетна, радио, спътникова телевизия, телефон, сейф, сушоар.Стаите са обзаведени в балийски стил и дърворезба.Разполагат с една или две спални, гостна, декорация от дървени картини, каменни склуптури и живопис. Банята е отделена с мрамор и е обзаведена с джакузи/вана, всяка от вилите разполага със свой басейн.





Дата База Цена на човек в Grand Room Цена на човек в Oceanview room Цена на човек в Grand Club Gardenview Цена на човек в Grand Club Deluxe
01.05.2012-14.07.2012 BB 75 € 90 € 101 € 107 €
15.07.2012-15.09.2012 BB 90 € 105 € 116 € 122 €
16.09.2012-31.10.2012 BB 75 € 90 € 101 € 107 €


10% отстъпка при резервация 60 дена преди датата на настаняване.

Цената е на човек в евро и включва:
  • 1 нощувка със закуска

Цената на включва:
  • самолетен билет
  • частен трансфер летище-хотел-летище - 26 евро
  • медицинска застраховка

Самолетни билети
  • Травел Мания може да ви предложи най-изгодните самолетни билети за желания от Вас период. Предлагаме редовни авиолинии, чартърни полети от Германия, изгодни пътувания от Истанбул - за повече информация свържете се с нас! За актуални промоции за този хотел - моля свържете се с нас!

Забележки
  • първо дете до 11 г. - между 8 и 27 евро на ден
  • доплащане за вечеря - 38 евро на възрастен, 19 евро на дете
  • доплащане за пълен пансион - 68 евро на човек, 34 евро на дете




Начало  |  За нас  |  Резервация  |  Контакти  Травел Мания Плюс © 2009